DĘBOWA GAZDÓWKA


Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
ArrowArrow
ArrowArrow
Shadow
Slider

Niepowtarzalne miejsce wypoczynku w przytulnie urządzonych pokojach.

Tutaj zasmakujesz kuchni Bojków i Łemków na straży jakości której stoi właścicielka.

 

Gościniec Dębowa Gazdówka to doskonałe miejsce wypoczynku dla gości indywidualnych, pobytów rodzinnych i grup zorganizowanych preferujących aktywny wypoczynek w ciszy i spokoju oraz klimatycznym biesiadowaniu. Każda osoba, która tu zawita, doceni niepowtarzalny klimat pełen duszy i doceni komfortowe pokoje i szereg atrakcji.

Gościniec znajduje się we wsi Łodyna, znanej z jednej z najstarszych w Europie kopalni ropy naftowej i przepięknej drewnianej cerkwi z 1862 r., a niespełna kilometr od obiektu zlokalizowana jest największa stacja narciarska w Bieszczadach – Laworta.

Dlaczego warto wypoczywać w Dębowej Gazdówce?

Serwowana kuchnia kusi regionalnym jadłem, którego menu oparte jest o receptury dawnych mieszkańców tych terenów – Łemków i Bojków. Dodatkowo można w niej  spróbować potraw galicyjskich. Dla Pani Asi – właścicielki jedzenie, które oferowane jest gościom to pasja i bardzo ważna sprawa. Sama konsekwentnie dba o jego jakość systematycznie wprowadzające nowe specjały.

Na wiosnę i podczas lata popularnością cieszą się tradycyjne potrawy zawierające zioła bieszczadzkie, jesienią rydz po bojkowsku czy łemkowsku. Zima to gama dań oparta na domowej spiżarni, a codziennie do kawy czy herbaty dostaniecie pachnące domowe ciasto.

To doskonałe miejsce na wielkie świętowanie: wesela, bankiety i przyjęcia okolicznościowe.

Każdą salę cechuje wyjątkowy, klimatyczny charakter pachnący drewnem i regionalną kuchnią. Bliskość natury, możliwość wyjścia na przestrzeń pełną wolności, przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa sprawią, iż takie imprezowanie pozostanie długim ciepłym wspomnieniem w Waszej pamięci.

Jak gościniec to wielkie biesiadowanie, które jest jego specjalnością. Piękne miejsce i duża przestrzeń sprawiają nieograniczone możliwości do dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Specjalnie dla gości została oddana przestronna, drewniana Chata Dymna, która mieści aż 50 osób i czynna jest przez cały rok! To doskonałe miejsce aby zasmakować wieczornej biesiady przy wielkim ogniu czy przyjacielskim bądź rodzinnym grillu.

Wychodząc na oczekiwania klientów Dębowa Gazdówka organizuje na zlecenie różnego rodzaju szkolenia czy konferencje. W towarzystwie drewna, przyjaznego wystroju w zgodzie z naturą przyswajana wiedza jest na wysokim poziomie! Zarówno ta trudniejsza – wymagająca pełnej koncentracji, jak i ta podczas biznesowych pogawędek.

Dla dzieci właściciele specjalnie przygotowali plac zabaw:

Jego komfortowe położenie – blisko obiektu, sprawi, iż każdy rodzic będzie czuł się bezpiecznie mając własną pociechę „na oku”.

Dębowa Gazdówka to doskonałe miejsce to wypoczynku o każdej porze roku:

Wiosna, lato i jesień w towarzystwie bliskości natury stwarzają idealne warunki do uprawiania turystyki aktywnej: pieszej, rowerowej czy paralotniczej. Każda chwila spędzona w jej okolicy to relaks, który da upust największym zmartwieniom.

A zima to raj dla narciarzy gdyż położona jest ok. 1 km od jedynej krzesełkowej stacji narciarskiej w Bieszczadach – Laworty. Stwarza to doskonałą bazę wypadową zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów. Trasa jednego ze stoku posiada homologację „FIS”, a wszystkie są oświetlone i sztucznie naśnieżne oraz latrakowane.

Do Waszej dyspozycji 50 miejsc noclegowych:

  • Pokoje 1,2,3 osobowe
  • Apartamenty (do 6-ciu osób)
  • Studio 7 osobowe (3 pokoje + łazienka)
  • Oczywiście, w  każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, Internet WiFi.

A także wiele atrakcji m.in.:

  • Sauna, balia;
  • Całoroczna wiata typu grill;
  • Sala konferencyjno-weselna.

 

Łodyna 43,
38-700 Ustrzyki Dolne
rezerwacje:
tel. 691631634:
Facebook_icon

Dlaczego warto odwiedzić Dębową Gazdówkę?


Niezwykłe klimatyczne wnętrze

Pokoje na najwyższym poziomie łączące komfort i klimat regionu. Doskonałe do pobytów rodzinnych.

Regionalne jadło

Pyszna kuchnia oparta o receptury Łemków i Bojków. Fuczki czy hryczanyki to specjalności, które musisz zamaskować.

 Niepowtarzalna sala biesiadna

Przestrzenna, urządzona w niezwykłym klimacie stwarza nieograniczone możliwości do zabawy zarówno biznesowej jak i dobrych znajomych.

Niezwykłe położenie

We wsi jednej z najstarszych w Europie kopalni ropy naftowej, a ok. 1 km od obiektu zlokalizowana jest stacja narciarska Laworta.

Atrakcje dla najmłodszych

Zewnętrzny plac zabaw, a także kącik malucha w gościńcu sprawią, że Wasze pociechy nie  będą się nudziły. A to za sprawą bardzo bogatych atrakcji.

Doskonałe miejsce na wesele

Dla nowożeńców i gości, którzy pragną zasmakować weselnej wiejskiej biesiady i oczywiście na wysokim poziomie.


Gorrrąco zapraszamy!