AKTYWNIE W BIESZCZADACH

Pieszo

Trasy dla początkujących i zaawansowanych piechurów. Z widokami, z historią w tle, tropem ciekawych roślin lub zwierząt a także – po prostu – rekreacyjne. Każdy powód jest dobry, żeby ruszyć w drogę.

Rowerem

Dla lubiących obserwować krajobrazy z perspektywy roweru, przygotowaliśmy kilka propozycji. Trasy krótkie, długie, pod górkę i z górki. Z bajecznymi widokami i przyjemnymi, dobrze rozplanowanymi trasami.

Z kijami

Nordic walking od zwykłego chodu różni się tym, że angażuje więcej mięśni w mniejszym stopniu i uprawiać go może każdy. Zachęcamy do spróbowania tej techniki na specjalnie wyznaczonych trasach.

Konno

„Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt…” mówił Leclair. „…a przed sobą masz całe Bieszczady” – dodajemy my. Najpiękniejsze są przecież z końskiego grzbietu.

Nad wodą

Bieszczady to nie tylko Solina, choć uczciwie przyznajemy, że drugiego takiego jeziora w Polsce nie ma. Oto nasze propozycje odpoczynku nad wodą, dla aktywnych mniej lub bardziej. I nad Soliną i z dala od niej.

Zimą

Co można robić w Bieszczadach zimą? Jeździć na nartach, chodzić na rakietach śnieżnych, lub, jak Justyna Kowalczyk, ubrać biegówki i pobiec, gdzie dusza zapragnie. A to tylko części naszych propozycji.

JESZCZE WIĘCEJ AKTYWNOŚCI