Bieszczady.Shop i Bieszczadzki Kalendarz

Drogi i Wielce Szanowny Czytelniku!

Zespół Stowarzyszenia Forum Bieszczady, które w trudzie ale nie bez sukcesów promuje Bieszczady na tym portalu, startuje z nową inicjatywą. A jest nią platforma Bieszczady.Shop.

Na szczegóły przyjdzie czas, ale już na ten moment możemy powiedzieć, że będzie to miejsce, w którym będziecie mogli nabyć (lub sprzedać) prawie każdy bieszczadzki produkt, który będzie tego wart. Bez względu na to, czy będzie to Bieszczadzki Anioł, Ślady Rysich Pazurów, zamknięty w ceramice Trop Bieszczadzkiego Wilka czy Dżem Ekstra z Dzikich Bieszczadzkich Jagód. O szeregu mniej lub bardziej wzniosłych dzieł książkowych opiewających nasze piękne góry już nie wspominając. A pierwszym produktem, który będzie w sklepie dostępny, będzie Bieszczadzki Kalendarz na rok 2019, promujący Bieszczady pięknymi.

Bieszczadzki Kalendarz
fot.: Zygmunt Krasowski

Dostępny będzie w październiku, ale nim to nastąpi, musimy wspólnie go stworzyć. Bieszczady zachwycają pięknem o każdej porze roku, wystarczy je uwiecznić na fotografii (najlepiej z dodatkiem talentu), połączyć z kalendarium i… gotowe. Stąd i mnogość kalendarzy z Bieszczadami, które znajdziecie tu i ówdzie. Ale nie o to nam chodzi.

Pragnęlibyśmy bowiem dodać do piękna obiektywnego osobiste emocje. Nasze, Wasze i Autorów zdjęć, których wykorzystanie zaproponujemy. Dlatego proponujemy udział w konkursie, w którym z całą pewnością uda się osiągnąć ten cel.

Jego zasady są proste a korzyści z faktu wzięcia w nim udziału oczywiste i policzalne 🙂

Pierwsza sprawa to wybór zdjęć. Nasza rola to przedstawienie propozycji, Wasza wybór spośród nich najbardziej adekwatnego do konkretnego miesiąca. Zadanie to podzieliliśmy na cztery etapy, odpowiadające porom roku. W każdym dokonamy zatem wyboru trzech, adekwatnych do zimy, wiosny, lata i jesieni w Bieszczadach. Dziś zaczynamy od zimy.

Oczywiście, każda i każdy z Was może się czuć nieusatysfakcjonowany tym, co zaproponowaliśmy. Dlatego obok narzędzia do głosowania, udostępniamy Wam możliwość przesłania Waszej propozycji – jeśli Waszym zdaniem lepiej uwieczniliście Bieszczady o tej czy innej porze roku, podzielcie się tym z innymi Czytelnikami portalu.

Po zakończeniu wyborów w czterech etapach planujemy dogrywkę, w której wezmą udział właśnie Wasze propozycje.

Druga sprawa, to dodanie do obrazu właściwego słowa. Tu już zupełnie zdajemy się na Was.

Zadanie polega na zgłoszeniu hasła promującego Bieszczady, związanego z daną porą roku lub konkretnym miesiącem. Hasła, które Waszym zdaniem powinno się znaleźć w naszym wspólnym Bieszczadzkim Kalendarzu. Wybór będzie co prawda subiektywny i dokona go nasz zespół, ale Autor (ka) wybranego hasła otrzyma nie tylko za darmo kalendarz (a nawet dwa – drugi do obdarowania kogoś, kto na to zasługuje J) ale także 100 zł na zakupy na platformie Bieszczady.Shop po jej otwarciu 🙂

I na koniec apel do organizatorów bieszczadzkich imprez i wydarzeń oraz gestorów atrakcji.

Jeśli znacie już terminy tego, co chcecie zaproponować turystom i lokalom w przyszłym roku i chcielibyście, aby Wasze propozycje znalazły się w Kalendarzu Bieszczadzkim, prześlijcie koniecznie informacje o Waszym wydarzeniu na nasz adres mailowy.

I to by było na tyle.

Teraz zapraszamy do głosowania tutaj 🙂

REGULAMIN

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.