BIESZCZADZKA SPIŻARNIA 


Bieszczady.Zdrowie
fot. Bieszczadzka Spiżarnia
Bieszczady.Zdrowie
Bieszczadzka Spiżarnia
009 (1)
Bieszczadzka Spiżarnia
previous arrow
next arrow

Oleje tłoczone na zimno, nierafinowane, nieoczyszczane. To naturalne suplementy wspomagające zdrowie oraz kondycję każdego człowieka.

Bieszczadzka Spiżarnia  – mały i tradycyjny zakład produkcyjny, który zajmuje się produkcją olei tłoczonych za zimno, nierafinowanych i nieoczyszczonych oraz octów 100 % naturalnych – oczywiście wykonanych z surowca o najwyższej jakości.

Dlaczego warto kupować oleje Bieszczadzkiej Spiżarni, czyli kilka słów jak powstają…

Pozyskiwane są w procesie mechanicznym, od początku procesu, aż do końca – bez użycia wysokiej temperatury. Dzięki czemu nasze oleje tłoczone na zimno są doskonałym i bardzo cennym źródłem niezbędnych, nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), których organizm ludzki nie może sam wytworzyć, a które powinny być dostarczone wraz z pożywieniem. Takie oleje – tłoczone na zimno są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy przykładają wagę do swojego sposobu odżywiania.

Bieszczadzka Spiżarnia posiada dwie linie produkcyjne, jest to linia olei spożywczych dla ludzi oraz olei dla zwierząt domowych takich jak pies i kot. W ich asortymencie znajduję się olej rzepakowy, słonecznikowy, lniany, konopny, z ostropestu, z pestek dyni i olej z czarnuszki. A ostatnio pojawiła się nowość w postaci octu jabłkowego.

Co wyróżnia oleje Bieszczadzkiej Spiżarni?

Inne, niż szklane, których nie znajdziecie w Polsce opakowania – metalowe (nie aluminium). A to wszystko, aby zadbać o najwyższą jakość produktu!

Butelki są certyfikowane oraz dostosowane do tego typu produktów. Dlaczego warto kupować oleje w takich butelkach? 

  • nie przepuszczają promieni słonecznych,
  • zachowują się jak “termos”, długo utrzymuję temperaturę w której była przechowywana,
  • posiadają ulepszony proces wyciągania oraz ociekania,
  • umożliwiają łatwiejsze dozowanie przez lejek z mniejszym bulgotaniem,
  • posiadają poręczniejsze rowki na kciuk i poręczniejsze zamykanie jak i plomba oryginalności,
  • oczywiście: opakowanie lekkie i przeznaczone na oleje jadalne (spożywcze).

Bieszczadzka Spiżarnia działa od 7 lipca 2017 r;  a pierwszy produkt dziewczyn wszedł na rynek we wrześniu. Nie trzeba było długo czekać na sukcesy i potwierdzanie jakości produktów, bo już w październiku 2017 r. olej lniany zdobył wyróżnienie w  „Smaczne bo Podkarpackie”, a w 2018 r. certyfikat. Natomiast drugi produkt olej rzepakowy także zdobył certyfikat „Smaczne bo Podkarpackie”, w październiku 2018 r.

„Trzeba robić to, co się lubi i nie bać się. Jak się nie spróbuje, to się nie wie!” Więcej zdrowych inspiracjach zamkniętych w produktach Bieszczadzkiej Spiżarni, wyzwaniach prowadzenia lokalnego biznesu i marzeniach już wkrótce w specjalnym wywiadzie.

Bieszczady.Shop
BIURO HANDLOWE, MAGAZYN
38-522 JAĆMIERZ
RYNEK 9
TEL. +48  663 952 994 
       +48  791 190 901

Sklep stacjonarny

Producent 

ul. Sanocka 123

38-530 Długie 

tel. (+48) 697 777 334 

Facebook_icon

Zadbaj o swoje zdrowie z produktami Bieszczadzkiej Spiżarni…


Najwyższa jakość produktów

Tylko naturalne produkty

Gwarancja głębi smaku

Nagrody i wyróżniania


ZAPRASZAMY!