Bieszczadzka Szkoła Aktywności Społecznej

Wyjątkowe pamiątki, pełne bieszczadzkiej flory.

100% naturalny surowiec przy ich tworzeniu.

Bieszczadzka Szkoła Aktywności Społecznej

Bieszczadzka Szkoła Aktywności Społecznej działa przy lokalnej grupie działania “Zielone Bieszczady”, zajmuję się tworzeniem wyjątkowych pamiątek pełnych bieszczadzkiej flory. Znajdziecie tutaj między innymi: drewniane podstawki pod kubki oraz zakładki do książek, magnesy, świeczniki a także piękną biżuterię zatopioną w żywicy. Przy ich tworzeniu wykorzystywany jest wyłącznie naturalny materiał. Dziewczyny Przy Szkole prowadzą także warsztaty artystyczne tj:

WARSZTATY TWORZENIA BIŻUTERII DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

Dzięki warsztatom  dzieci i młodzież nauczą się kreatywnego myślenia, wykonywania biżuterii, rozwijania cierpliwości. Biżuteria będzie tworzona z różnobarwnych drewnianych koralików, guzików, szklanych koralików łączone za pomocą sznureczków woskowanych, gumek i rzemyków. Zajęcia robienia biżuterii pozwolą wyrazić siebie, rozwiną kreatywność, nauczą łączenia elementów pozornie nie pasujących do siebie.

Bieszczadzka Szkoła Aktywności Społecznej
Bieszczadzka Szkoła Aktywności Społecznej

WARSZTATY ROBIENIA LAMPIONÓW, WIESZAKÓW, ZAWIESZEK: 

Tworzenie kolorowych lampionów ze słoików (ozdabianie słoików z różnymi rodzaju materiałami). Ozdabianie zawieszek nad łóżko materiałowych, robienie wieszaków z drewna (szlifowanie, malowanie na drewnie farbami, dekorowanie).

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE (tworzenie ozdób świątecznych, kartek metoda SCRAPBOOKING):

Ozdabianie bombek styropianowych, tworzenie oryginalnych kartek Świątecznych metodą scrapbooking. Tu możemy zaproponować również robienie pamiętników, zakładek do książek.

WARSZTATY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ:

Warsztat ten przewidziany jest dla dzieci powyżej 6 roku życia (dowiedzą się one jak zaprojektować swój pokój żeby przestrzeń była ładnie ozdobiona, w której zarówno dziecko jak i jego zabawki będą czuły się wspaniale. Dla dzieci starszych przewidziane jest zadanie projektowe – urządzenia własnej przestrzeni, tak żeby był ład i funkcjonalnie. Dobór kolorów i nauka o kolorach będzie również włączona w ten warsztat.

RYSOWNIE (MARTWA NATURA): 

Na tym warsztacie można dowiedzieć się podstaw rysunkowych (perspektywa), jak i również różnych metod rysunkowych (węgiel, ołówek, kredka). Będzie ustawiona martwa natura którą uczestnicy będą próbowali przerysować. Nauka o cieniach i oświetleniu przedmiotów wzbogaci te zajęcia.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.