Bieszczadzki Kalendarz 2021!

Zaczynamy konkurs!

Zatem formuła 2021 wygląda tak:

Dziś przypominamy Wam zwycięskie fotografie, w poszczególnych porach roku. Natomiast za tydzień opublikujemy świeże kandydatury zdjęć (i ich autorów) ubiegających się o Wasze głosy i pretendujących do obecności w Bieszczadzkim Kalendarzu 2021. Zatem macie właśnie tydzień – do niedzieli 16 sierpnia – by zgłosić proponowane alternatywy dla tego co widzicie, oczywiście przyporządkowując je rzecz jasna do konkretnej pory roku a najlepiej do konkretnego miesiąca:)  

Od środy, 19 sierpnia, na który to dzień przypada przecież Światowy Dzień Fotografii, rozpoczynamy tygodniowe głosowanie finałowe na nowe propozycje. Wybierzecie po trzy w każdej porze roku, które następnie – w kolejnym tygodniu – staną do konfrontacji z pięknymi  fotkami, które właśnie Wam prezentujemy, a które wybraliście przed rokiem. Finał będzie bezlitosny ale wyłoni najlepsze Bieszczadzkie Fotografie na rok 2021!. 

Wysyłajcie zatem swoje propozycje niezwłocznie! Naprawdę warto!

A dlaczego?

Po pierwsze, sława! 

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem a statystyki dostarczane przez Google wskazują, że Wasze fotografie obejrzy co najmniej kilkanaście tysięcy osób!

 

Po drugie, prestiż!

Konkretnie obecność w prestiżowym (już, choć to dopiero druga edycja!), bieszczadzkim projekcie, który zyskał sobie szeroko grono zwolenników, doceniających szansę pomieszczenia wspólnej przestrzeni piękna Bieszczadów i osobistych emocji.

Z recenzji wynika, że szczególnie doceniacie odwołania się do różnego rodzaju świąt nietypowych, idealnie jest bowiem wiedzieć, kiedy przypada Dzień Bluesa czy Święto Pozytywnie Zakręconych, kiedy Dzień Przytulania (Międzynarodowy!), kiedy Dzień Zagrychy,  a kiedy Dzień Olewania Systemu.

 

Po trzecie, pieniądze!

Autorzy każdego wybranego zdjęcia otrzymają konkretne honorarium, zaś Autor fotografii, która uzyska najwięcej głosów, dodatkowo zostanie uhonorowany bieszczadzką niespodzianką!

Niespodzianka ujawni się w szczegółach wkrótce, dziś zdradzimy tyle, że będzie to pobyt w jednym z najbardziej prestiżowych (i wygodnych) bieszczadzkich ośrodków w czasie ferii zimowych, pełen różnorodnych atrakcji dodatkowych, oczywiście z osobą towarzyszącą i wyśmienitą kuchnią! 

 

A dla tych, którzy nie fotografuję, mamy także coś specjalnego! 

Kolejna bowiem sprawa to dodanie do obrazu właściwego słowa. Dlatego, tradycyjnie, będziemy Was prosić o zgłoszenie hasła promującego Bieszczady. I to hasła szczególnego.

Był bowiem okres w tym roku, w którym nie można było tu przyjechać i w którym pojawiło się hasło Jadę w Bieszczady – Zmień termin, nie odwołuj! Bez względu zatem, co będzie, zachęćmy wszystkich do wyjazdu w Bieszczady!

Dokończcie zatem hasło Jadę w Bieszczady bo… i otrzymajcie kalendarze za darmo!

Propozycje przyjmujemy także przez tydzień, począwszy od 19 sierpnia.

Wybór hasła będzie co prawda subiektywny i dokona go nasz zespół, ale Autor (ka) wybranego hasła otrzyma nie tylko za darmo kalendarz, ale także drugi do obdarowania kogoś, kto na to zasługuje. Albo przynajmniej dobrze się zapowiada 😉 

Zapraszamy zatem do nadsyłania Waszych propozycji fotografii już teraz, możecie to zrobić po prostu mailem, na adres: BIESZCZADY.SHOP@GMAIL.COM

Regulamin konkursu (i wycenę nagród) znajdziecie tutaj

Zapraszamy do wspólnego tworzenia kalendarza i promowania Bieszczadów!

A oto wybrane w zeszłym roku zdjęcia: 

Wiosna

1

Autor:

Adrian Weimer

2

Autor:

Paweł Weimer

3

Autor:

Iwona Karolinczak

Lato

4

Autor:

Iwona Karolinczak

5

Autor:

Ewa Golema

6

Autor:

Adrian Weimer

Jesień

7

Autor:

Katarzyna Stępak

8

Autor:

Marcin Włóczykij

9

Autor:

Adrian Weimer

Zima

10

Autor:

Adrian Weimer

11

Autor:

Iwona Karolinczak

12

Autor:

Paweł Weimer

Uważasz, że Twoje zdjęcia są co nieco lepsze? Znacznie lepsze? A może o niebo lepsze?

Czekamy na Wasze propozycji fotografii, wyślijcie je mailem, na adres: BIESZCZADY.SHOP@GMAIL.COM

Promujmy wspólnie Bieszczady!