Bieszczadzki Kalendarz 2022 – głosowanie!

Szanowni i Drodzy!
Jako, że nawet tyran słucha ludu, a co dopiero my, skromna bieszczadzka ekipa, uwzględniając liczne sugestie, rady, naciski oraz dezyderaty dotyczące Bieszczadzkiego Kalendarza 2022, ruszamy z konkursem już w lipcu. Na koniec lipca kalendarz powinien być dostępny, bowiem uznaliście konkurs z poprzedniego roku za zbyt “rozwleczony”, dlatego też w tym roku konkurs jest krótki i prosty. Zresztą, pewnie niedługo znów nas zamkną, trzeba zatem działać szybko i sprawnie.
A zatem…

Głosujemy na propozycje zdjęć do Bieszczadzkiego Kalendarza 2022!

W głosowaniu biorą udział przesłane przez Was propozycje. Podzieliliśmy je zgodnie z logiką i tradycją na pory roku, trzymając się zasady, że zdjęcie umieszczone na kalendarzu jako ilustracja miesiąca powinno nawiązywać do tegoż miesiąca albo chociaż do pory roku. Pór rozumianych tradycyjnie, jako wiosna, lato, jesień i zima a nie pora sucha i pora deszczowa. 

Fotografie podzielone są zatem na pory roku, ale głosować można dowolnie, maksymalnie na cztery zdjęcia. Oczywiście sugerujemy nieśmiało, aby wybrać po jednej z każdej pory roku, ale to już zrobicie jak chcecie.

Głosowanie potrwa do niedzieli, 11 lipca 2021 r., do końca doby, tj. do godz. 23.59.

Niemniej jednak rywalizacja przebiegać będzie w podziale na pory roku, zatem np. czwarte miejsce z jesieni będzie musiało zaczekać na lepsze czasy, choćby miało więcej głosów niż trzecie miejsce z lata. I to właśnie owo trzecie miejsce z lata, z mniejsza ilością głosów, trafi na kalendarz, a wyżej przez Was ocenione czwarte miejsce z jesieni nie. Nie ma innego wyjścia, bowiem kalendarz nie może przedstawiać wyłącznie Bieszczadów jesienią, kiedy jak wiadomo, są najpiękniejsze.

ZATEM, ZAPRASZAMY DO ZABAWY I STWORZENIA WŁASNEGO BIESZCZADZKIEGO KALENDARZA! 
ZAGŁOSUJCIE I NADEŚLIJCIE PROPOZYCJĘ HASŁA TUTAJ
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.