Bieszczadzki Kalendarz – finałowe głosowanie!

Do Nowego Roku pozostało jeszcze dwa miesiące, czas zatem najwyższy na finał konkursu na Bieszczadzki Kalendarz!

W ciągu ostatnich tygodni wybraliście 12 fotografii, które powinny znaleźć się na poszczególnych miesięcznych kartach kalendarza. Zgodnie jednak z zapowiedziami,  proponujemy dogrywkę, w której wezmą udział Wasze propozycje bieszczadzkich fotografii, zgłoszone w czasie trwania konkursu.

Jest ich osiem, wszystkie są zimowe, wybór może zatem nie być prosty, ale skoro przed tygodniem inny plebiscyt przyniósł wyniki, to i u nas na pewno się uda 🙂

Nie zapomnijcie o haśle, jest to bowiem najlepsza przepustka do nagród 🙂

Kliknij, by zagłosować w dogrywce!

Bieszczadzki Kalendarz
fot.: Marcin Włóczykij

Drugie głosowanie dotyczy układu i projektu kalendarium. Zaproponowaliśmy 3 warianty, z których możecie wybrać jeden lub też zgłosić do nich uwagi.

W treści znalazły się informacje ważne z bieszczadzkiego punktu widzenia. Godziny wschodów i zachodów słońca dla wędrowców, imieniny do świętowania w Bieszczadach, oraz inne okazje do dobrej zabawy – dla miłośników przyrody (Dzień Drzewa), rzemiosła (Dzień Tkaczki), agrofanów (Dzień Kobiet Wiejskich) zdrowego stylu życia (Dzień Wegeterianizmu) czy przygód prawdziwie bieszczadzkich (dzień Napojów Wyskokowych).

Za wszelkie sugestie odnośnie wyglądu, układu i zawartości kalendarium będziemy wdzięczni, a te, które będą szczególnie trafne i które uwzględnimy, nagrodzimy bezpłatnym kalendarzem.

Kliknij, by wybrać kalendarium!

Skoro jesteśmy przy nagrodach – Autor (ka) wybranego hasła otrzyma także za darmo kalendarz (a nawet dwa – drugi do obdarowania kogoś, kto na to zasługuje 🙂 ale także 100 zł na zakupy na platformie Bieszczady.Shop po jej otwarciu

Kalendarz jest – jak wspominaliśmy wcześniej – produktem dostępnym na platformie Bieszczady.Shop i zarazem stanowi jej wizytówkę. Będzie dostępny w sprzedaży już wkrótce w atrakcyjnej cenie, którą zapewni udział jednego albo dwóch sponsorów. Do tego, kupując kalendarz otrzymacie dodatkowe środki na zakupy na platformie Bieszczady.Shop – ale szczegóły już wkrótce, najpierw ustalmy wspólnie wygląd kalendarza 🙂

Bieszczady.shop
 

Bieszczady.Shop to miejsce, w którym będziecie mogli nabyć (lub sprzedać) prawie każdy bieszczadzki produkt, który będzie tego wart. Bez względu na to, czy będzie to Bieszczadzki Anioł, Ślady Rysich Pazurów, zamknięty w ceramice Trop Bieszczadzkiego Wilka czy Dżem Ekstra z Dzikich Bieszczadzkich Jagód. O szeregu mniej lub bardziej wzniosłych dzieł książkowych opiewających nasze piękne góry już nie wspominając.

Zapraszamy do śledzenia informacji na portalu mojebieszczady.com oraz w naszych serwisach na Facebooku!

Zapraszamy też na fan-page Bieszczady.Shop!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.