Caryńska Resort & SPA


mojebieszczady.com
mojebieszczady.com
mojebieszczady.com
Caryńska Resort & SPA
Caryńska Resort & SPA
Caryńska Resort & SPA
previous arrow
next arrow

Nowoczesny ośrodek – idealna harmonia luksusu i naturalnego piękna!

Malowniczo wkomponowany w Bieszczadzkie wzgórza Caryńska Resort & Spa znajduje się u stóp jednej z najpiękniejszych połonin – Połoniny Caryńskiej. Bliskie sąsiedztwo potoku Dwernik oraz stawów, pośród wzgórz Bieszczadów czyni to miejsce wyjątkowym.

Do dyspozycji gości jest 16 pokoi o zróżnicowanym standardzie. Pokoje Delux posiadają luksusową strefę SPA – przestronny salon kąpielowy wyposażony w jacuzzi dla 2 osób oraz saunę parową z możliwością regulacji wedle uznania. Dodatkowo do dyspozycji jest bio-kominek oraz minibarek, pokój typu studio 2+2 jest idealny dla rodzin z dziećmi. Pozostałe pokoje standard i studio z pięknym widokiem na góry posiadają własną łazienką i kabinę prysznicową.

Strefa SPA ośrodka to miejsce relaksu i odpoczynku od codziennych trosk. W ofercie: sauny fińskie, łaźnie parowe, jacuzzi, saunarium, tepidarium, wodną kąpiel stóp, studnię chłodu, prysznice oraz przebieralnie.

Restauracja to połączenie kuchni polskiej ze smakami inspirowanymi lokalną tradycją kulinarną, pozwala delektować się wykwintnymi daniami i odkrywać na nowo potrawy kuchni regionalnej. Dla  gości wypiekane tradycyjne pieczywo w piecu chlebowym. Korzystając także z bogactwa okolicznych gospodarstw w ofercie swojskie regionalne produkty spożywcze.

Caryńska Resort & SPA to szereg atrakcji dla aktywnych – od gry w tenisa ziemnego, siatkówkę, przez wycieczki rowerowe, trasy górskie, lekcje jazdy konnej i przejażdżki konne po wyznaczonych trasach górskich.

Aktualnie prowadzone są prace związane z rozbudową Resortu. Już niedługo Caryńska Resort & Spa wzbogaci się o nowe skrzydło w którym znajdować się będą 22 luksusowe pokoje oraz nowoczesny basen. Dla naszych najmłodszych Gości powstanie pierwszy w bieszczadzkim regionie wodny plac zabaw!

mojebieszczady.com
Dwernik 15
38-713 Lutowiska 
kontakt:
tel. 531 992 942
Facebook_icon

Wyjątkowość Caryńska Resort & SPA


Malownicze położenie

U stóp połoniny Caryńskiej i dzikiego pasma Otrytu

Luksusowe pokoje i apartamenty

Eleganckie wnętrza, gustowny wystrój, komfort na  najwyższym poziomie

Bogata strefa SPA

Sauny fińskie, łaźnie parowe, jacuzzi, saunarium, tepidarium, wodna kąpiel stóp, studnia chłodu

Przyjazne na pobyt z dziećmi

Możliwość dostawienia łóżeczka, dostawki. Menu dla najmłodszych oraz plac zabaw

Regionalna i tradycyjna kuchnia

Na bazie naturalnych produktów lokalnych z sąsiednich gospodarstw

Otwarte dla osób niepełnosprawnych i alergików

Pokoje dostosowane do ich potrzeb

Atrakcje dla aktywnych

Tenis ziemny, siatkówka, wycieczki rowerowe, trasy górskie, lekcje jazy konno, przejażdżki konne

Piękne i pełne magii…

O  każdej porze roku!


Gorrrąco zapraszamy!