Elżbieta Czajka – Autorska Pracownia Krawiecka

Niezwykła artystka która, wie czego chce, realizuje swoje marzenia i dąży do wyznaczonych sobie celów – Elżbieta Czajka.

Prowadzi swoją autorską pracownię krawiecką pod nazwą “CZAJKACZAJKA”, w której powstają głównie torby i plecaki ze skór naturalnych i innych, wysokiej jakości materiałów.

CzajkaCzajka

Artystka Ela dzięki zamiłowaniu do tworzenia niepowtarzalnych przedmiotów i dzięki kreatywności odkryła coś, co kocha robić.

W 2010 roku powstała pierwsza jej torebka… Kiedy podczas studiów Ela Czajka, dorabiała sobie sprzedając ręcznie robione przez siebie torebki i sakiewki, nikt nie przypuszczał, że to dodatkowe zajęcie przerodzi się w ogromną pasję i sposób na życie. Od tamtej pory cały czas bezustannie realizuje się i udoskonala swoją pracownie.

Dziś torby, ze znaczkiem czajki noszą ludzie na całym świecie.

Pierwsze kroki Ela stawiała pod okiem swojej mamy – mistrzyni krawiectwa. Dużą rolę w kształtowaniu się charakteru produktów, wychodzących spod ręki artystki odegrało wykształcenie projektowe i artystyczne – ale nie ma co ukrywać, talent odziedziczyła już w genach.

 

Inspiracją w pracy projektowej są dla niej natura, sztuka, muzyka, ludzie, kolory… Uwielbia nieoczywiste połączenia: stare z nowym, elegancję z zadziornością. Lubi bawić się formą, fakturą i kolorem skóry, a sami wiemy, że to inne i odważne jest piękne.

“Moim marzeniem jest przekazywać w Wasze ręce przedmioty świetnie przemyślane, łączące w sobie funkcjonalność i piękno i odszyte z największą starannością”. 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.