“Forta” – Nie tylko stadnina

Gospodarstwo Agroturystyczne FORTA to jedno z niewielu gospodarstw, które w swojej ofercie posiadają jazdę konną.

Domy jak i pokoje zachowały charakter bieszczadzki, zarażając wręcz swoich gości stylem życia panującym w Bieszczadach, w których czas praktycznie stanął w miejscu, co jest idealnych relaksem dla gości pragnących odpocząć od pędzącego życia w miastach.

Gospodarstwo Agroturystyczne FORTA to jedno z niewielu gospodarstw, które w swojej ofercie posiadają jazdę konną. Obsługuje kompleksowo turystów chcących uczyć się jeździć konno oraz tych którzy chcą zobaczyć Bieszczady z perspektywy końskiego grzbietu, dla jak największej satysfakcji klienta jazda konna dla przyjezdnych odbywa się z przewodnikiem, który pokaże trasy najbardziej zasługujące na odwiedzenie.

Wszystkie konie wykorzystywane do jazdy konnej wyhodowane zostały w gospodarstwie oraz wyselekcjonowane w taki sposób aby jazda była zawsze bezpieczna. Konie szlachetnej półkrwi i małopolskie, dostosowane również do jazdy konnej najmłodszych.

 

RAJDY KONNE

Trasa planowana jest według preferencji klienta pod kątem tego ile dni ma ona obejmować, oraz jakie zakątki Bieszczadów uczestnicy chcą zwiedzić z perspektywy końskiego grzbietu. W celu zagwarantowania jak największej satysfakcji z rajdu, oraz najwyższego bezpieczeństwa jego uczestników, zawsze grupie towarzyszy nasz przewodnik, który w trakcie podróży przybliży historię odwiedzanych miejsc jak i ciekawostki znane tylko tubylcom.

Kwatermistrz zapewnia prowiant w czasie trasy, tak aby zapewnić największą wygodę uczestników rajdu.

Aby rajd mógł się odbyć potrzebne są min. 4 osoby, maksymalnie – 6.

Rajdy konne dostępne są w okresie wiosennym i jesiennym.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego wypoczynku, który zapewni panująca niezwykle rodzinna atmosfera, która sprawia, że turysta powraca do nas przez kolejne lata.

 

 Dźwiniacz Dolny 5, 38-700 Ustrzyki Dolne

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.