Galeria “Potoki” – Iga i Sławek Wasilewscy


Galeria Potoki
Galeria Potoki
galeria-potoki.original-768x511
Galeria Potoki
Galeria Potoki
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Prowadzą swoją autorską Galerię “Potoki” w Bóbrce.

Tutaj chcą kreować sztukę.

Iga i Sławek mają szerokie plany, bo dla nich Galeria to nie tylko handel. To kreowanie sztuki. Sztuki w całym sensie tego słowa.

Artystą zależy by iść w kierunku stworzenia panteonu twórców bieszczadzkich. Chcą mieć możliwość mówić, pokazywać i uczyć innych znaczenia słowa sztuka. Okazuje się, że ludzie nie wiedzą, nie znają pojęcia, czym jest sztuka– mówi Sławek Wasilewski. Bowiem jak twierdzi, pojęcie i znawstwo sztuki dla wielu jest tylko pozorem. – Obcowanie z prawdziwą sztuką i odczuwanie sztuki może być rzeczywiste a nie tylko pozorne. Ta dziedzina daje nam możliwość otwierania się wewnętrznego. Tak sztuka jest bardzo ważna w życiu, ale nie pozorancka

Sławek dobrze czuje się w tworzeniu grafik, rysunku, ale także malarstwa olejnego na płótnie i desce. Natomiast Iga uzupełnia twórczość męża, wykonując przepiękną biżuterię – inspirowana motywem karpackim, a także malując niepowtarzalne skrzyneczki i szkatułki.

Autorska Galeria Igi i Sławka w Bóbrce to urokliwe miejsce, w dzikie wino zaplątane. Czynna jest zawsze – jak powiadają gospodarze. Jest jak dom który stoi otworem na życzliwych i pozytywnych ludzi.

Sklep stacjonarny
Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe
Uherce Mineralne 62 a
Biuro: ul. Rynek 14,
38-700 Ustrzyki Dolne
tel. +48  663 952 994
Facebook_icon

Niezwykła Twórczość Igi i Sławka 


ANIOŁY NA GONCIE 
BIŻUTERIA
PIĘKNE WZORY NA PRAKTYCZNYCH PRZEDMIOTACH 
WYPALANE NA DREWNIE