Gmina Czarna zaprasza wirtualnie!

Unikalność, serdeczność i niepowtarzalność gminy Czarna tworzą nie tylko piękne góry i dzika przyroda, ale przede wszystkim serdeczni, otwarci i zahartowani w trudach tutejszego życia ludzie.

W związku z zakończeniem sezonu turystycznego 2017 oraz uruchomieniem przez Gminę Czarna nowej strony internetowej, zapraszamy do zapoznania się z aktualną szatą graficzną strony oraz obejrzenia filmu promocyjnego ukazującego walory Naszej Małej Ojczyzny. Film promocyjny nakręcony został w dniu 5 sierpnia z okazji III edycji Bieszczadzkiego Festiwalu Sztuk…

 

Każdy kto wybiera się do tego wyjątkowego zakątka powinien odwiedzić nowo powstałą stronę. Znajdziecie na niej bardzo czytelne i praktyczne zestawienia wszystkich atrakcji przyrodniczych, kulturowych, niezbędne adresy itp.

Wśród bardzo znanych jest m.in. Ścieżka historyczno-przyrodnicza “Żukowem do krainy Lipeckiej” 
Czy: Ścieżka Edukacyjna “Źródło św. Michała”

Wójt z załogą…

Z całego serca raz jeszcze pragniemy podziękować wszystkim mieszkańcom, działaczom oraz sympatykom Gminy Czarna za pomoc zarówno w realizacji Festiwalu jak i zaangażowanie w rozwój turystyki i kultury w Naszej Gminie. Życzymy Wam, aby  oglądany w te dżdżyste listopadowe dni  film, ogrzał i przywrócił słoneczne wspomnienia wakacji spędzonych w sercu Bieszczad.

Małymi krokami realizujemy w Gminie inwestycje związane z rozwojem turystyki i kultury. Mamy jeszcze sporo do zrobienia, ale z Państwa pomocą będziemy mogli więcej. Prosimy zatem o udostępnienie i promocję filmu.  

Zatem do zobaczenia na IV edycji Festiwalu w pierwszy weekend sierpnia 2018 r.

Zapraszamy do odwiedzania tej niezwykłej Gminy Czarna wirtualnie TUTAJ

I oczywiście osobiście!

 


Monika Bulik

redaktor naczelna portalu mojebieszczady.com

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.