Lecznicza moc herbatek ziołowych – Bieszczadzkie Herbarium

Zioła to rośliny lecznicze, które działają skutecznie tylko wtedy, gdy są odpowiednio dobrane, dawkowane i przygotowywane. O tym w jaki sposób stosować herbatki ziołowe, tak aby zadziałały leczniczo pisałam w ostaniem wpisie TUTAJ

Dzisiaj zaprasza Cię do rozpoczęcia leczniczej podróży z Bieszczadzkim Herbarium.

Bieszczadzkie Herbarium
Bieszczadzkie Herbarium

Oferta Bieszczadzkiego Herbarium to herbatki ziołowe, które stanowią sprawdzone receptury pomagające w powszechnie występujących dolegliwościach. Oparte są one na medycynie ludowej, farmakopei oraz własnej praktyce zielarskiej.

Herbatki te zawierają starannie wyselekcjonowane surowce roślinne w dokładnych ilościach wzmacniając swoją skuteczność leczniczą.

W jakich dolegliwościach i w jaki sposób pomagają poszczególne herbatki Bieszczadzkiego Herbarium?
Herbatka odchudzająca

Naturalna kuracja ziołowa pomagająca zachować prawidłową masę ciała.

Stworzona z myślą dla osób pragnących utrzymać smukłą sylwetkę, dbających o zdrowy styl życia. Herbatka bogata w składniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego – reguluje przemianę materii, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu.

Herbatka uspokajająca

Naturalna kuracja ziołowa dbająca o zdrowie Twojego układu nerwowego.

Zalecana w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, bezsenności, stanach niepokoju, lekko depresyjnych, migrenie.  Herbatka bogata w składniki łagodzące układ nerwowy, pomagające utrzymać spokojny i zdrowy sen, utrzymujące równowagę emocjonalną.

Bieszczadzkie Herbarium
Bieszczadzkie Herbarium
Herbatka antystresowa

Naturalna kuracja ziołowa dbająca o zdrowie Twojego układu nerwowego.

Stworzona w myślą dla osób prowadzących intensywny tryb życia – pomaga pokonać sytuacje stresowe z niego wynikające, zadba o zdrowy i spokojny sen.  Herbatka bogata w składniki łagodzące napięcia nerwowe i stres, utrzymujące równowagę emocjonalną.

Herbatka cera normalna

Naturalna kuracja ziołowa pomagająca zachować zdrowie Twojej cery.

Stworzona z myślą dla kobiet pragnących zachować promienną cerę pełną blasku. Herbatka bogata w składniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego – reguluje przemianę materii, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu.  Wspomaga oczyszczanie cery z niedoskonałości, chroni przed ich powstawaniem, przyśpiesza proces regeneracji skóry, wykazuje działanie ściągające i przeciwbakteryjne.

Bieszczadzkie Herbarium
Bieszczadzkie Herbarium
Herbatka przeciw trądzikowi

Naturalna kuracja ziołowa pomocna w leczeniu trądzika.

Stworzona z myślą dla kobiet mających problemy z trądzikiem i innych dolegliwości skórnymi wynikającymi z zaburzeń przemiany materii.

Herbatka bogata w składniki regulujące pracę gruczołów łojowych (zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum),  zmniejszające ryzyko  rozwoju bakterii odpowiadających za powstanie trądzika. Działające ściągająco, odkażająco oraz wspomagające proces gojenia wyprysków skórnych.  Herbatka wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego – usuwając toksyny z organizmu, które są najczęstsza przyczyną powstawania trądziku.

Bieszczadzkie Herbarium
Bieszczadzkie Herbarium
Dla całej rodziny

Naturalna kuracja ziołowa dbająca o zdrowie całej rodziny.

Stworzona w myślą dla starszych i młodszych (łagodny smak). Herbatka dba o układ trawienny i moczowy, chroni przed bakteriami i wirusami, pomaga zachować zdrowy i spokojny sen.

Herbatki nie mogą być stosowane jako zamiennik zrównoważonej diety.

Wszystkie herbatki Bieszczadzkiego Herbarium powstały z miłości to natury, zawierają

tylko wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości!

Nie zawierają sztucznych dodatków, co jest  gwarancją niepowtarzalnego smaku i aromatu!

Rozpocznij leczniczą podróż z Bieszczadzkim Herbarium TUTAJ
♥ ♥ ♥ ♥

Monika Bulik

zielarka, pasjonatka zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą

coach przemiany

dyrektor Bieszczady.shop

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

MojeBieszczady

O NAS

Nasz zespół to grupa miłośników i pasjonatów Bieszczadów, w większości żyjących tu na co dzień i patrzących na region z różnych perspektyw. Naszym celem w pierwszej kolejności jest promocja turystyczna Bieszczadów. Pragniemy jednak zarazem być dla ich mieszkańców bijącym sercem naszych gór, budzić w nich dumę z „małej Ojczyzny”, prezentować ludzi bieszczadzkiego sukcesu i inspirować dyskusje o przyszłości regionu.

Myślisz podobnie?

Dołącz do nas!