Biuro podróży KRAINA WILKA 


kraina wilka (4)
kraina wilka (9)
kraina wilka (7)
kraina wilka (8)
kraina wilka (10)
kraina wilka (2)
kraina wilka (11)
kraina wilka (1)
kraina wilka (5)
kraina wilka (6)
kraina wilka (12)
previous arrow
next arrow

Co robić w Bieszczadach? Wiele osób zadaje sobie to pytanie, schodząc z gór. Jeżeli nie chcecie zbyt długo się głowić – skorzystajcie z oferty biura podróży Kraina Wilka.

Będzie kreatywnie, emocjonująco, z pazurem. 

Biuro podróży Kraina Wilka organizacją wycieczek jednodniowych zajmuje się od 15 lat. Jako pierwsi organizowali jednodniowe wycieczki do Lwowa z Bieszczad oraz wyprawy wozami traperskimi w Dolinie Osławy. W 2010 otrzymali Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za Najlepszy Produkt Turystyczny.

Kraina Wilka to świetne imprezy integracyjne w Bieszczadach:

  • Wyprawa 4×4 Szlakiem Watahy
  • Spływ pontonami Doliną Sanu
  • Piknik trapera (konkursy traperskie)
  • Letnia traperiada (wyprawa wozami traperskimi)
  • Bieszczady challenge (wyprawa do opuszczonej wsi bojkowskiej)
  • Dwa żywioły (Wyprawa 4×4 oraz zajęcia na wodzie)

Obiekty, z którymi Kraina Wilka współpracuje to:

  • Hotel Skalny SPA Bieszczady w Polańczyku
  • Apartamenty wakacyjne Dom na Skale w Polańczyku
  • Zagroda Lipowiec w Berezce
  • Zagroda Biały Wierch w Berezce

A na pytanie: “co robić w Bieszczadach?” odpowiedzi mają naprawdę dużo:


ul. Zdrojowa 11 
38-610 Polańczyk
rezerwacje:
tel.  13 469 72 70 
tel. 663 278 818
Facebook_icon

Spędź urlop aktywnie w Krainie Wilka!


DWA ŻYWIOŁY

Dwa Żywioły – spieniona woda pokonywana motorówką oraz ziemia przemierzana samochodem terenowym. Nie zabraknie kolacji z ogniska.

Wspaniała impreza, podczas której poznacie Bieszczady z perspektywy malowniczych bezdroży oraz pokładu kutra płynącego przez wzburzone wody Bieszczadzkiego Morza.

4×4 BIESZQUADY

Quad – czterokołowy pojazd szybki, zwinny, silny jak bieszczadzki niedźwiedź, na jego grzbiecie pokonasz każdą przeszkodę napotkaną na szlaku swej niesamowitej wyprawy.

Przeprawisz się nim przez leśne, bieszczadzkie bezdroża oraz sprawdzisz swoją sprawność, bezbłędnie przejeżdżając wytyczony tor.

EXPEDYCJA BIESZCZADY

Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. Spakuj plecak i wyrusz tropem dzikiego zwierza, siądź za sterami quada, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych warunkach… Wakacje w Krainie Wilka zapamiętasz do końca życia !

SPŁYW PONTONAMI

Spływ pontonami doliną Sanu w Bieszczadach. Szum krystalicznie czystej rzeki, wspaniałe krajobrazy, pstrągi wyskakujące ponad powierzchnię wody – zapraszamy na spływ Sanem!

Niesamowite przeżycia i kontakt z dziką przyrodą zapewniony!

ŚNIEŻNE SAFARI

Zimą nie zapomnij o ciepłych butach i termosie z herbatą zaprawianą rumem, gdy wybierzesz się w niezapomnianą, pełną przygód wyprawę skuterem śnieżnym po bieszczadzkich bezdrożach. Pęd mroźnego powietrza, myśli szybko biegnące pod wełnianą czapką, błyszczące oczy dzikiego zwierza wpatrzone w Ciebie – wszystko to znajdziesz w Krainie Wilka.

ŚNIEŻNE POŁONINY NA RAKIETACH

Wybierz się z przewodnikiem na niezapomnianą wyprawę przez ośnieżone połoniny. Dzięki rakietom śnieżnym dotrzesz dalej niż inni a nagrodą za twój trud będą niezapomniane widoki.

PS. Rakiety wypożyczysz na miejscu 🙂


Gorrrąco zapraszamy!