SŁODKI DOMEK 


słodki domek (8)
słodki domek (7)
słodki domek
previous arrow
next arrow

Kto, po długiej wędrówce po górach, nie marzy o odrobinie słodyczy?

Wszak czekolada najlepsza jest na wzmocnienie 🙂

A w Słodkim Domku w Lesku czeka na Państwa nie tylko pyszna czekolada, ale także wyjątkowe wyroby cukiernicze, koktajle, desery, lody własnej produkcji oraz wspaniała kawa i inne napoje.

Zapraszamy do Kawiarni-Cukierni “Słodki Domek” na wyjątkowe wyroby cukiernicze, koktajle, desery, lody własnej produkcji, a także wspaniałą kawę i inne napoje.

Znajdą tu Państwo miłą atmosferę, która pozwoli przyjemnie spędzić wolny czas rozkoszując się autorskimi wyrobami. W pogodne słoneczne dni zapraszamy do naszego ogródka. Dzieciom proponujemy duży plac zabaw i mini zoo.

“Słodki domek” stał się wizytówką istniejącej od lat na rynku firmy Piekarni-Cukierni “Szelców”. Od momentu powstania zdobył sobie sympatię i popularność wielu Klientów lokalnych i turystów odwiedzających Bieszczady.

 

Co piszą o nas inni?

“Polecam w 100%, pyszne ciasta, rewelacyjne lody! obsługa na bardzo wysokim poziomie Obowiązkowy przystanek podczas pobytu w Bieszczadach 
Dla mnie najlepszy smak lodów – jogurtowy!  
Przestronnie, klimatycznie, wiele atrakcji dla dzieci. Duży plac zabaw dostarczy uciechy i dzieciom i rodzicom  POLECAM!”

Olga

 

“Obowiązkowy przystanek po drodze w Bieszczady oraz kierunek jeszcze co najmniej kilku wypadów spod Połonin. Imponująca oferta ciast, deserów i lodów. Kawa pyszna. Obsługa bardzo profesjonalna. Jedyne, do czego można się przyczepić to czas oczekiwania, ale trudno mieć pretensję do ludzi, że też chcą skosztować tych pyszności. Jest kilka miejsc i smaków, które kojarzą mi się z moimi pobytami w Bieszczadach. Słodki Domek zdecydowanie się do nich zalicza.”

Agata

 

“Bardzo schludne miejsce, gdzie w przyjemnej scenerii można zjeść wyśmienite słodkości i napić się pysznej kawy. Wielokrotnie będąc w “Słodkim” zachwyciłam się pysznymi deserami. Przy okazji chciałabym bardzo podziękować za przepiękny i wyśmienity tort, który w lipcu ubiegłego roku zamówili mi rodzice na urodziny. Wzruszenie odebrało mi wtedy mowę…  Polecam to miejsce, ilekroć u Was jestem i kosztuję tych cudowności, czuję się jak w niebie… 

Słodki Domek
Lesko
Kontakt: 
tel. 13 469 87 11
Facebook_icon

Co na Was czeka w Słodkim Domku?


zadbana, ukwiecona fasada

dużo miejsca do odpoczynku

przytulne wnętrze…

…pełne słodkości

wyjątkowe towarzystwo…

…i wiele atrakcji dla najmłodszych


Gorrrąco zapraszamy!