HOTEL SZELCÓW 


HOTEL SZELCÓW LESKO BIESZCZADY
hotel szelców 1 (2)
hotel szelców Pokój 01
previous arrow
next arrow

W niewielkim miasteczku na skraju Bieszczad znajduje się Hotel Szelców, z długimi, rodzinnymi tradycjami. Pięknie urządzony w stylu klasycznym, z dużymi, wygodnymi pokojami. Służy nie tylko jako obiekt noclegowy ale również miejsce na duże imprezy.

Hotel “Szelców” znajduje się przy głównej obwodnicy bieszczadzkiej w malowniczym miasteczku – Lesko, zwanym też ,,Bramą Bieszczad’’. Jest doskonałym miejscem, z którego można wyruszyć w wyższe partie Bieszczadów oraz okolice Jeziora Solińskiego. Hotel dysponuje 14 pokojami o wysokim standardzie wyposażenia, w których zapewniony jest nocleg dla ok. 40 Gości.

W ofercie znajdują się pokoje 1-2 osobowe z możliwością dostawek. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizję satelitarną, telefon, lodówkę oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Nasi Goście mogą bezpłatnie korzystać z sali TV HD, stołu bilardowego oraz piłkarzyków. Ponadto zapewniamy możliwość skorzystania z siłowni. Przy hotelu znajduje się Kawiarnia – Cukiernia “Słodki Domek” z placem zabaw i mini zoo.

Hotel-Restauracja “Szelców” to doskonałe miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, pokazów i imprez integracyjnych. W obiekcie znajdują się trzy klimatyzowane sale z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym. Dwie sale mogą pomieścić po 200 osób oraz jedna 70 osób. Profesjonalna i dyskretna obsługa sprawia, że to miejsce jest idealne na prywatne i służbowe spotkania.

Hotel Szelców
Lesko
Kontakt: 
tel: 13 469 60 80
tel: 13 469 70 25
fax: 13 469 70 57
kom: 695 561 999
Facebook_icon

Co kryje wnętrze Hotelu Szelców?


klasyka

elegancja

przestrzeń

przytulność

funkcjonalność

…i wiele atrakcji


Gorrrąco zapraszamy!