ZIELONY PONTON


Zielony Ponton
Zielony Ponton
Zielony Ponton
Spływ-pontonowy-bieszczady-san-5
Zielony Ponton
Zielony Ponton
PlayPause
previous arrow
next arrow

To całkowicie bezpieczna przygoda dla całej rodziny! Zabierz rodzinę lub przyjaciół na przygodę na Sanie i zafunduj sobie wspaniałe wspomnienia z pobytu w Bieszczadach!  

Spływy pontonowe w Bieszczadach

 

Wyjątkowy odcinek rzeki, na którym płynie się przyjemnie i bezpiecznie. Spływy odbywają się na wysokiej jakości pontonach. Są one bardzo bezpieczne, uczestnicy zostają wyposażeni w kamizelki asekuracyjne, pagaje oraz worek wodoszczelny na odzież czy ręcznik! Pełna niezależność a przy tym, wspaniała zabawa! W ofercie powrót do miejsca startu, a nawet fachowe doradztwo jak spędzić atrakcyjnie w Bieszczadach cały dzień!

Zespół Zielonego Pontonu tworzą doświadczeni pasjonaci którzy, pływają od 2013 roku. Pływając od lat wypracowali najbardziej zaawansowane procedury bezpieczeństwa w Bieszczadach.

Spływ pontonowy Sanem to doskonałe uzupełnienie pełnej wrażeń wycieczki w Bieszczady. Ta aktywna forma wypoczynku i relaks doskonały. Gwarancja niezapomnianych wrażeń w otoczeniu dziewiczej przyrody, czystej rzeki San.  Wybierając Bieszczady jako region odpoczynku warto urozmaicić sobie pobyt i skorzystać z atrakcji, dzięki której odpoczniesz od miejsc masowo odwiedzanych przez turystów i zgiełku miast.

zielony ponton logo
ul. Bieszczadzka 5
38-540 Zagórz
Kontakt
tel: +48 697 075 795
Facebook_icon

Jakie oferty ma dla nas Zielony Ponton?


Grupy szkolne

Spływ Wakacyjny

Górny San

Grupy dorosłych

ZAPRASZAMY NA NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ W DZIKIM ZAKĄTKU POLSKI