Pracownia malarska Artefacto – Iwona Szmist


1.10-5
1.7-6
1.2-4
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

“Trudno jej jest powiedzieć coś sensownego o sobie samej.

Może łatwiej byłoby siebie namalować… może… kiedyś”.

Iwona chodzi często z głową w chmurach, choć zdarza się, że z nich spada i wówczas pędzle leżą nietknięte przez długie dni…

Mam wrażenie, że umiejętność i chęć malowania była we mnie od zawsze – mówi o sobie artystka.  Rozwinęłam się dopiero, gdy znalazłam własne miejsce na ziemi, gdy stworzyliśmy z Pawłem dom; dom z miłością, dziećmi, zwierzakami… łąką za oknem, a wieczorami wypełniony dźwiękami gitary – opowiada o sobie. Iwona obecnie mieszka i tworzy w małej miejscowości Szczepańcowa.

Nie malowałabym, gdyby nie mój mąż. On wspiera mnie na każdym kroku, zajął się produkcją podobrazi malarskich, oprawą obrazów, a także wyszukuje piękne stare drewno. – mówi artystka.

Paweł Szmist  przygotowuje drewno odpowiednio, aby z małą pomocą pędzla mogły na nim powstać anioły, wyrosnąć polne kwiaty, pejzaże bieszczadzkie, portrety a nawet fantastyczne baśnie czy bajeczki. Dopełniają się w tym, co umieją i czego nie umieją, i tak to działa – pracownia i wspólne ich życie. Dzięki tej współpracy, mają za sobą dużo wspaniałych  osiągnięć w dziedzinie sztuki.

Biuro handlowe, magazyn
38-700 Ustrzyki Dolne
ul. Rynek 14
tel. +48  663 952 994 
       +48  791 190 901 

Pracownia Artefacto:
Szczepańcowa k. Krosna
ul. Jarzębinowa 1
tel. +48  791 873 490 
Facebook_icon

Anioły, Duszyczki, kwiatuszki…


ANIOŁY NA DESKACH Z ROZBIORU STARYCH BIESZCZADZKICH CHAT

ZABAWA KOLOREM

W KRAINIE FANTAZJI

ZATRZYMANE PĘDZLEM