Prezent w postaci książki… dlaczego nie?

Zaczynacie myśleć już o zestawach prezentowych? Zastanawiacie się co to ma być? Dzisiaj podsuniemy Wam kilka oryginalnych inspiracji książkowych. Książki  pomimo tego, iż czytelność – niestety z roku na rok spada, to są jednym z najczęściej ofiarowanych prezentów.  Dlaczego? Każdy z Nas choć mniej czyta lubi mieć te, które są tego wart ? 

U Nas w Bieszczady.shop – największym bieszczadzkim sklepie internetowym – znajdziecie oryginalne zestawy książkowe, które zadowolą każdego miłośnika Bieszczadów, a może i sprawią, iż sympatykiem  Bieszczadów, Karpat staną się jak i Ty ? 

To tak…

Na początku nasz bestseller wśród zestawów: zestaw bieszczadzkich cerkwi: Cerkwie Bieszczadzkich Bojków oraz Cerkwie Szlaku Ikon autorstwa Roberta Bańkosza. Z pewnością jedne z najlepszych publikacji poświęconych cerkwiom Karpat, jakie ujrzały światło dzienne, niezbędne w wędrówkach po Bieszczadach i dolinami Sanu i Osławy! Doskonale nadaje się na prezent dla miłośników Bieszczadów i Karpat. Zobacz TUTAJ

zestaw prezentowy książkowy

Zestaw prezentowy książek, „Bieszczady 20 największych atrakcji przyrodniczych”, „Cerkwie Szlaku Ikon”, „Koniec Świata”:

Przewodnik: „Bieszczady. 20 największych atrakcji przyrodniczych” –  której bohaterami są bieszczadzkie zwierzęta, rośliny i …widoki. To 20 propozycji wycieczek pieszych (ewentualnie w części rowerowych), poprowadzonych przez miejsca mniej popularne i zatłoczone, które nawet latem oferują przyrodę w stanie naturalnym, a nawet niekiedy …dzikim. 

Bieszczady.shop
Bieszczady.shop

Druga pozycja to  „Cerkwie Szlaku Ikon” , jak pisze sam Autor, publikacja jest formą przybliżenia piękna i tajemnicy, zaklętych w karpackiej cerkwi, stanowiący zarazem podróż po tematach związanych z Kościołami Wschodu.

Bieszczady.shop
Bieszczady.shop

I trzecia pozycja to powieść Moniki Małgorzaty Lis „Koniec Świata” o wierności sobie i innym, o realizowaniu marzeń, o życiowych decyzjach i zmaganiach, której akcja toczy się Bieszczadach… na Końcu Świata. Zobacz zestaw TUTAJ

Bieszczady.shop

Podczas czytania książek warto mieć towarzyszy, które umilą nam te wyjątkowe chwile ? Co powicie na  ulubiony ceramiczny kubek z rozgrzewając, która zadba o Wasze zdrowie herbatką… Przygotowaliśmy dla Was  zestawy oczywiście z oryginalnymi ręcznie produkowanymi kubkami oraz z herbatkami Bieszczadzkiego Herbarium…

Zestaw prezentowy – książki Cerkwie Szlaku Ikon Roberta Bańkosza, „Oazy Ortodoksji” Jana Gajura, a także kubek ceramiczny i herbatka ziołowa Bieszczadzkiego Herbarium zimowe uodpornienie.

O Cerkwiach Ikon  dowiedziałeś się już powyżej, natomiast Oazy Ortodoksji to  piąta już publikacja autorstwa Jana Gajura, chętnie czytanego pasjonata historii i kultury chrześcijańskiego Wschodu. Tym razem w podróż zabiera nas bohater o imieniu Pantarej, mieszkaniec głośnej stolicy, który w najmniejszych zakątkach Łemkowszczyzny odnajduje tytułowe oazy ortodoksji.

Bieszczady.shop

Herbatka ziołowa Bieszczadzkiego Herbarium – zimowe uodpornienie to naturalna ziołowa kuracja przeciwko przeziębieniu i grypie. Stworzona z myślą dla osób łapiących infekcje, przeziębienie i grypę, o obniżonej odporności. Herbatka bogata w składniki wzmacniające – działające jak naturalne witaminy. Dodatkowo herbatka: działa antyoksydacyjnie, uspokajająco,  reguluje przemianę materii, wspomaga proces oczyszczania organizmu, dba o wzrok i prawidłowe krążenie krwi.

Bieszczadzkie Herbarium

Bieszczadzki ceramiczny kubek, ręcznie wykonany  wyrabiany ręcznie z materiałów wysokiej jakości. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych.

Pragniesz sprawić radość bliskiej Ci osoby i jednocześnie zadbać o jej zdrowie…

Sięgnij po oryginalne zestawy prezentowe Bieszczady.shop TUTAJ

Bieszczady.shop

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.