Sylwester w Bieszczadach!

Jedyna taka noc w roku. Noc, w której bez żalu żegnamy Stary Rok i witamy Nowy. Podsumowujemy wszystkie swoje dokonania i porażki, stawiamy sobie wyzwania na następne 52 tygodnie, ale przede wszystkim… Bawimy się!

Bo co to za Sylwester bez muzyki, śpiewów, lampki szampana bądź dwóch? A gdyby tak wypić tego szampana, mając przed oczami cudowne Bieszczady, przysypane śniegiem połoniny skrzące się w świetle księżyca? Albo zachwycić się błyszczącym od fajerwerków jeziorem Solińskim?  Hmm…

Mówi się, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia, a zatem dla tych, którzy jeszcze się wahają, podrzucamy oferty na tegorocznego Sylwestra. Mamy nadzieję, że  znajdziecie wśród nich idealną dla siebie 🙂

 

Gościniec Dębowa Gazdówka

Położony zaledwie kilka kilometrów od Ustrzyk Dolnych Gościniec Dębowa Gazdówka zaprasza na szampańską zabawę w karpackim stylu. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji: wycieczkę w góry, szlakiem okolicznych cerkwi, wyjazd na basen, narty, kulig, no i oczywiście wystrzałowy Sylwester oraz “wytrzeźwiałkę” na dzień następny 🙂

>> szczegóły oferty i cennik <<

 

Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec

Sylwester w Bieszczadach to niezapomniane przeżycie! Zapraszamy do Hotelu CARPATIA na szampańską zabawę i udany wypoczynek. W noc Sylwestrową zapraszamy do Karczmy na pyszne dania, a do całodobowego Baru na wyśmienite i kolorowe drinki.

Przed Hotelem CARPATIA Bieszczadzki Gościniec czekać będzie na Państwa rozpalone ognisko z ciepłym poczęstunkiem, a Karczma wydawać będzie posiłki z karty do bardzo późnych godzin nocnych. Pomimo że nie będzie tradycyjnego balu noworocznego, to jednak taneczna spontaniczność Gości jest zawsze mile odbierana 😉

>> szczegóły oferty i cennik <<

 

Zajazd Bieszczadzka Ostoja

Na trasie z Ustrzyk Dolnych w stronę Lutowisk mijamy okazały Zajazd – Bieszczadzka Ostoja, gdzie oprócz zabawy sylwestrowej ostatniego dnia roku, będziecie mieli okazję  przeżyć… próbny sylwester – aby przygotować się mentalnie i fizycznie na zmianę cyfry w dacie 🙂 Oprócz tego organizatorzy przewidzieli całodniową wycieczkę krajoznawczą dookoła Bieszczad, aktywne spędzanie czasu na stokach narciarskich i relaks w SPA. Po niedzielnym Sylwestrze właściwym (z muzyką na żywo) czeka Was jeszcze Noworoczny Zimowy Piknik Eskimosa. Nie ma czasu na nudę 🙂

>> szczegóły oferty i cennik <<

 

Stanica Kresowa Chreptiów

W pobliżu Lutowisk zbudowano onegdaj Chreptiów, drewniane zabudowania imitujące stanicę wojsk kresowych I Rzeczypospolitej na potrzeby filmu “Pan Wołodyjowski”.

Dziś nie ma śladu po tamtych obiektach. Upamiętniając jednak historię tamtych czasów na wzgórzu obok, z którego rozciąga się jeden z najpiękniejszych widoków na Wysokie Bieszczady, powstał kompleks gastronomiczno-wypoczynkowy pn. Stanica Kresowa Chreptiów. I w tym właśnie obiekcie możecie spędzić tegorocznego sylwestra. DJ będzie grał do białego rana, a stoły uginać się będą pod ciężarem jedzenia. Natomiast Nowy Rok powitacie, spoglądając na skrzące się w słońcu zaśnieżone Bieszczady Wysokie.

>> szczegóły oferty i cennik <<

 

Hotel Solny

Hotel SOLNY w Bieszczadach położony jest w malowniczej okolicy, u stóp góry Łopiennik. Jest to teren Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja hotelu jest niezwykle piękna i atrakcyjna. Jest to doskonałe miejsce na wyprawy po górskich szlakach i połoninach. Można tu również wybrać się na żeglowanie po Jeziorze Solińskim.

W tutejszej restauracji spędzać można klimatyczne wieczory. Smaczne menu zadowoli gusta smakowe nawet najbardziej wymagających gości. Czas umilą bieszczadzcy bardowie i zakapiorzy. To właśnie oni pieśnią i słowem przybliżają ciekawą kulturę bieszczadzkich osadników. Natomiast po wystrzałowej imprezie sylwestrowej, Nowy Rok spędzicie pędząc na saniach po leśnych ścieżkach.

>> szczegóły oferty i cennik <<

 

Hotel Skalny

Pragniesz przywitać Nowy Rok z przyjaciółmi przy blasku ogniska, nie rezygnując z wygodnego hotelu z basenem i SPA oraz atmosfery sylwestrowego balu? Zabierz przyjaciół w Bieszczady, by wspólnie przywitać Nowy Rok i odkryć zimową Krainę Wilka w centrum bieszczadzkiego uzdrowiska w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego.

Kompleks SKALNY to wygodne pokoje hotelowe i apartamenty z kominkiem. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rakiet śnieżnych, kijków Nordic Walking oraz sprzętu narciarskiego (narty zjazdowe i biegowe, snowboard). Do dyspozycji Gości Strefa Wellness i SPA z krytym basenem z atrakcjami wodnymi, brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, sauną opalaną drewnem, sauną z panelem solnym, łaźnią parową, komorą Infra Red oraz strefami schładzania i wypoczynku oraz salką fitness, pokojem dla dwojga i gabinetem kosmetycznym.
Moc atrakcji, piękna sceneria… czego chcieć więcej?

>> szczegóły oferty i cennik <<

 

 

Zatwarnica Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy

Specyficzne położenie Ośrodka – z dala od uczęszczanych szlaków komunikacyjnych, w miejscu otoczonym dziką i nieskażoną przyrodą sprawia, że jest to doskonałe miejsce wypoczynku. Charakter okolicy: urocze górskie tereny i delikatny szum Sanu tworzą niezwykłą atmosferę gwarantującą pełne wrażeń spacery, interesujące wycieczki rowerowe, spotkania sam na sam z dziką przyrodą … Jednym słowem aktywny wypoczynek na łonie pięknej bieszczadzkiej natury.

Zapraszamy do bojkowskiej krainy – Zatwarnicy – gdzie pośród ośnieżonych gór i lasów, czeka na Państwa wyjątkowa oferta zimowego wypoczynku i wystrzałowego Balu Sylwestrowego.

>> szczegóły oferty i cennik <<

 

***

To tylko niektóre oferty bieszczadzkich gestorów, dlatego nie zrażajcie się, jeśli gdzieś zabraknie miejsc 🙂

Udanych poszukiwań i cudownego Sylwestra!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.