DĘBOWA GAZDÓWKA


Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
Dębowa Gazdówka
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

NIEPOWTARZALNE MIEJSCE WYPOCZYNKU W TOWARZYSTWIE NATURY.

TUTAJ ZASMAKUJESZ PRAWDZIWEJ KUCHNI REGIONALNEJ NA STRAŻY JAKOŚCI KTÓREJ STOI SAMA WŁAŚCICIELKA!

Gościniec Dębowa Gazdówka to doskonałe miejsce wypoczynku dla gości indywidualnych, pobytów rodzinnych i grup zorganizowanych preferujących aktywny wypoczynek i nie tylko w towarzystwie natury oraz klimatycznym biesiadowaniu.

Każda osoba, która tu zawita, doceni niepowtarzalny klimat samego pensjonatu jak i jego pięknego otoczenia.

Gościniec znajduje się we wsi Łodyna, znanej z jednej z najstarszych w Europie kopalni ropy naftowej i przepięknej drewnianej cerkwi z 1862 r., a niespełna kilometr od obiektu zlokalizowana jest największa stacja narciarska w Bieszczadach – Laworta.

Dlaczego warto wypoczywać w Dębowej Gazdówce?

Serwowana kuchnia kusi regionalnym jadłem, którego menu oparte jest o receptury dawnych mieszkańców tych terenów – Łemków i Bojków. Dodatkowo można w niej  spróbować potraw galicyjskich.

Dla Asi Dąbrowickiej – samej właścicielki dbanie o jakość serwowanego jedzenia to kluczowa i najważniejsza sprawa. Jak sama mówi: „Celem dla którego prowadzę Dębową Gazdówkę i od pewnego czasu inne miejsca serwujące regionalną kuchnię to kultywowanie tradycji w regionie bieszczadzkim. Kuchnia ta bliska jest mojemu sercu i żołądkowi!”

Wiejski stół na kołach z tradycyjnym lokalnym jadłem to wyróżnik Dębowej Gazdówki, który ciesz się wielkim zainteresowaniem.

Na wiosnę i podczas lata popularnością cieszą się tradycyjne potrawy zawierające zioła bieszczadzkie, jesienią rydz po bojkowsku czy łemkowsku. Zima to gama dań oparta na domowej spiżarni, a codziennie do kawy czy herbaty dostaniecie pachnące domowe ciasto.

To doskonałe miejsce na wielkie świętowanie: wesela, bankiety i przyjęcia okolicznościowe:

Każdą salę cechuje wyjątkowy, klimatyczny charakter pachnący drewnem i regionalną kuchnią. Bliskość natury, możliwość wyjścia na przestrzeń pełną wolności, przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa sprawią, iż takie imprezowanie pozostanie długim ciepłym wspomnieniem w Waszej pamięci.

Jak gościniec to wielkie biesiadowanie, które jest jego specjalnością:

Piękne miejsce i duża przestrzeń sprawiają nieograniczone możliwości do dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Specjalnie dla gości została oddana przestronna, drewniana Chata Dymna, która mieści aż 50 osób i czynna jest przez cały rok! To doskonałe miejsce aby zasmakować wieczornej biesiady przy wielkim ogniu czy przyjacielskim bądź rodzinnym grillu.

Wychodząc na oczekiwania klientów Dębowa Gazdówka organizuje na zlecenie różnego rodzaju szkolenia czy konferencje:

W towarzystwie drewna, przyjaznego wystroju w zgodzie z naturą przyswajana wiedza jest na wysokim poziomie! Zarówno ta trudniejsza – wymagająca pełnej koncentracji, jak i ta podczas biznesowych pogawędek.

Dla dzieci właściciele specjalnie przygotowali plac zabaw:

Jego komfortowe położenie – blisko obiektu, sprawi, iż każdy rodzic będzie czuł się bezpiecznie mając własną pociechę „na oku”.

Dębowa Gazdówka to doskonałe miejsce to wypoczynku o każdej porze roku:

Wiosna, lato i jesień w towarzystwie bliskości natury stwarzają idealne warunki do uprawiania turystyki aktywnej: pieszej, rowerowej czy paralotniczej. Każda chwila spędzona w jej okolicy to relaks, który da upust największym zmartwieniom.

A zima to raj dla narciarzy gdyż położona jest ok. 1 km od jedynej krzesełkowej stacji narciarskiej w Bieszczadach – Laworty. Stwarza to doskonałą bazę wypadową zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów. Trasa jednego ze stoku posiada homologację „FIS”, a wszystkie są oświetlone i sztucznie naśnieżne oraz latrakowane.

Do Waszej dyspozycji 50 miejsc noclegowych:

  • Pokoje 1,2,3 osobowe
  • Apartamenty (do 6-ciu osób)
  • Studio 7 osobowe (3 pokoje + łazienka)
  • Oczywiście, w  każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, Internet WiFi.

A także wiele atrakcji m.in.:

  • Sauna, balia;
  • Całoroczna wiata typu grill;
  • Sala konferencyjno-weselna.
Zobacz także wywiad, który przeprowadziliśmy z właścicielką Dębowej Gazdówki TUTAJ.
Łodyna 43,
38-700 Ustrzyki Dolne
rezerwacje:
tel. 691631634:
Facebook_icon

Specjalności Dębowej Gazdówki:


Placki po bieszczadzku na fuczkach

Regionalne placki z kapustą kiszoną podawane z gulaszem ostopaliwym i kleksem śmietanki. To potrawa, która jest największą specjalnością Dębowej Gazdówki!

Hryczanyki w farfoclach

Wieprzowy klops mielony z dodatkiem kaszy gryczanej i boczusiu. Zalany duszonymi pomidorami z papryką i cebulką. Potrwa, którą musisz także koniecznie spróbować!

 Stół wiejski na kołach

To wyróżnik Gazdówki, na którym znajdziecie same regionalne potrawy takie jak: proziaki, smalec z ogórkiem, marynowany rydz, boczuś czy świńską dupę z kością.

Kysełycia

Polewka Łemków i Bojków robiona na zakwasie z mąki owsianej, grzybami, kminkiem i kwasem kapuścianym. Podawana z ziemniakami i okraszana boczkiem z cebulką.

Lokalny pstrąg wędzony

Proziaki

 Świńska dupa z kością

Warenyki


Gorrrąco zapraszamy!