VI Bieg Ekologiczny Śladem Bieszczadzkiej Tarniny

Wielkimi krokami zbliża się do Nas już szósta edycja biegu ekologicznego Śladem Bieszczadzkiej Tarniny 12 października 2019 roku tj. sobota w S.K FORTA w Dźwiniaczu Dolnym. To wielkie świętowanie biegaczów, marszujących z kijami nordic walking cieszy się z roku na rok co raz większym zainteresowaniem. Dlaczego? Organizatorzy robią wszystko od edycji do edycji, aby podwyższać poziom imprezy. Zatem…

Jakie atrakcje zafundują nam już 12 października?

⇒ S.K. Forta magia miejsca…gościnność, serdeczność gospodarzy, niespotykana wręcz domowa rodzinna atmosfera…
⇒ przepiękne trasy dla biegaczy i zawodników NW, których stopień trudności nie powinien przerazić nikogo a dystanse dopasowane zostały dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i starszych amatorów biegania…
⇒ pakiety startowe, medale uczestnictwa… Każdy uczestnik zawodów otrzyma pakiet startowy z niepowtarzalną koszulką, a na kończących zawody czekać będzie wyjątkowy niepowtarzalny medal uczestnictwa zaprojektowany i wykonany ręcznie z myślą o każdym z Was!
⇒ nagrody… Jedyne w swoim rodzaju tarninowe patery wykonane ręcznie będą ozdobą i pamiątka dla pierwszych trójek open oraz zwycięzców biegów dziecięcych, miejsca 1-6 open oraz 1-3 w kategoriach wiekowych otrzymają nagrody rzeczowe, których nazbierało się ponad 130!

Biegi w Bieszczadach
Śladem Bieszczadzkiej Tarniny

⇒ dodatkowe atrakcje…

Po raz pierwszy na Tarninie zorganizujemy “familijny rajd rowerowy” na trasie o długości ok. 12 km odbędzie się rodzinny rajd rowerowy, a dla jego uczestników przewidujemy atrakcyjne nagrody???
O oprawę muzyczną imprezy zadba dla nas ukraińska kapela Carpatia… 

muzyka regionalna
fot.: Zajazd Caryńska

O odpowiednią pełną natury i zdrowia atmosferę zadba Bieszczadzkie Herbarium, którego herbatki ziołowe będziecie mogli zasmakować. Bieszczadzkie Herbarium to unikatowe herbatki ziołowe, których skład oparty jest na sprawdzonych recepturach pomagających w powszechnie występujących dolegliwościach.Zasmakować będziecie mogli min. ziołowe herbatki:  Jesienne wzmocnienie, Uspokajająca, Odchudzająca, Dla całej rodziny. 

Imprezy w Bieszczadach
Imprezy w Bieszczadach

Serdecznie zapraszamy 🙂

Zapraszamy na oficjalną stronę Biegu TUTAJ 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.