Weekend w Bieszczadach (Dzień Dziecka), 01-03.06.2018

Nadchodzi dzień, którego boją się wszyscy rodzice – nie tylko ze względu na ubytki w portfelu, ale również dlatego, że najczęściej nie wiedzą co podarować swoim pociechom. My polecamy podarować im po prostu swój CZAS, no i jakąś watę cukrową 😉

Spędźcie fajnie ten weekend, np. na jednej z imprez z okazji Dnia Dziecka organizowanych w Bieszczadach 🙂 Nie wiecie gdzie się coś dzieje? Spieszymy z pomocą!

 

30 maja

Dzień Dziecka w Ustrzykach Dolnych

30 maja, godz. 9:00

Ustrzyki Dolne (Park pod Dębami, Basen “Delfin”, Izba Regionalna)

Warsztaty, konkursy, malowanie, karaoke… to tylko część atrakcji, które czeka przybywające do Ustrzyk dzieci. Więcej szczegółów na plakacie 🙂

 

1 czerwca

Dzień Dziecka w Szczawnem

1 czerwca, godz. 17:00

Ośrodek Kultury w Szczawnem

Drogie dzieci i młodzieży zapraszamy Was w dniu 1 czerwca 2018r. o godz. 17.00 do Ośrodka Kultury w Szczawnem na  świętowanie z okazji „Dzień Dziecka”.
Przygotowaliśmy dla Was wiele wspaniałych atrakcji, jak: pokaz strażacki OSP Szczawne, pokaz i prezentacja samochodu operacyjno- konwojowego przez Funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Łupkowie, zabawę taneczną, gry i konkursy z nagrodami, zabawę z balonikami, malowanie twarzy, grillowanie oraz słodkości.
Zapowiada się świetna zabawa, bądźcie koniecznie 🙂

Krystyna Galik-Harhaj / Szczawne [https://pracownieorange.pl]

 

Puchar Starosty Powiatu Sanockiego, Sanok

1 czerwca, godz. 9:00

Sanocki Klub Tenisowy, ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok

wydarzenie na fb

Z okazji Dnia Dziecka Sanocki Klub Tenisowy serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w turnieju tenisa o Puchar Starosty Powiatu Sanockiego.
Rozpoczęcie turnieju – piątek 01.06.2018r – korty Sanockiego Klubu Tenisowego przy ul. Mickiewicza w Sanoku
godz. 9.00 – dzieci do lat 8
godz. 9.00 – dzieci do lat 10
godz. 12.00 – dzieci do lat 14

Dla wszystkich uczestników przewidziane upominki i słodycze. Bardzo mile widziane osoby przyjezdne 🙂

[facebook]

 

2 czerwca

Dzień Dziecka w Bonie, Sanok

2 czerwca, godz. 12:00

Restauracja BONA, ul. Białogórska 47, Sanok

źródło opisu i plakatu

Drogi rodzicu, zamiast w sobotę sprzątać, zabierz dziecko do Bony 😉

Hotel i Restauracja BONA w Sanoku serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych na Dzień Dziecka w nowo otwartym kąciku z mini placem zabaw, matami animacyjnymi i kolorową chatką z mnóstwem zabawek wewnątrz! W programie między innymi: tunel animacyjny, wielkie bańki mydlane, hula hop, lina do przeciągania, nauka kręcenia talerzykami, żywa maskotka Myszka Miki i malowanie twarzy. Równocześnie prowadzona będzie akcja rejestrowania potencjalnych dawców szpiku „Dla Michała i Innych”. [www.esanok.pl]

 

3 czerwca

Dzień Dziecka na Rynku, Sanok

3 czerwca, godz. 11:00

Sanocki Rynek

wydarzenie

Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza na Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca na Rynku w Sanoku. Już od godziny 11.00 na najmłodszych czekać będą darmowe atrakcje. Do dyspozycji dzieci będą: zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, „Koloseum Gladiatorzy”, karuzela rodzinna i roller wodny.

Przewidziano wiele gier, zabaw i konkursów prowadzonych przez animatorów, warsztaty poruszania się na szczudłach, pokaz wielkich baniek mydlanych, zajęcia z żonglerki, modelowanie długich balonów. Niezwykłą pamiątką będzie zdjęcie wykonane w dostępnej nieodpłatnie fotobudce!

W czasie imprezy zostanie wypuszczonych 1000 balonów, wśród których będzie można odnaleźć kupony na lody, watę cukrową lub popcorn. Rozdawane będą też upominki.

Na scenie zaprezentują się m. in. finaliści konkursu piosenki religijnej i patriotycznej. O godzinie 17.00 wystąpi Kabaret „Tylko Tyle” z programem dla dzieci. A o godzinie 18.00 sceną zawładnie CZWARTA FALA – formacja znana m. in. z hitowej parodii „Despacito” – „Wieśka Tico”, która ma już 46 milionów wyświetleń na youtubie. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna – tak najkrócej można opisać twórczość kabaretu, który na sanockim rynku zaprezentuje najbardziej popularne swoje piosenki. [www.esanok.pl]

 

Mamy nadzieję, że Wy i Wasze pociechy spędzicie miło ten weekend 🙂

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.