Zgłoszenia do „Podkarpackie Ulubione – Wiosną!” do piątku!

Lubisz podróżować z aparatem w ręku? Twoją pasją jest fotografowanie zarówno natury jak i architektury? Tej wiosny podróżowałaś / podróżowałeś po podkarpackim i masz sporo zdjęć tutejszych atrakcji? Ten konkurs jest dla Ciebie!

“Celem cyklu konkursów jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia. Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej odsłonie konkursu oczekujemy na fotki z atrakcjami Podkarpacia w kwitnącym wiosennym wydaniu. Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę walor turystyczny, jak i artystyczny. Udział wziąć mogą zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.” [www.podkarpackie.travel]

Już tylko do piątku – 8 czerwca 2018 r. pod adresem e-mail: konkurs@podkarpackie.travel bądź pod adresem tradycyjnym biura PROT, 35-068 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 2 – zbierane będą zgłoszenia w konkursie: „Podkarpackie Ulubione – Wiosną!” (koniecznie prześlijcie Kartę Zgłoszenia!).

Warto przyjrzeć się swoim dotychczasowym pracom, ponieważ nagrody są naprawdę atrakcyjne:

Powodzenia!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.